References

Contacts

PROMA, s.r.o.
head office: Bytčická 16, 010 01 Žilina, Slovakia
post: Bytčická 16, 010 01 Žilina, Slovakia
phone: + 421 / 41 / 707 88 00 – 1
e-mail: sekretariat.za@proma.sk

Prome bronzový Golem

Kvalita a stabilné ekonomické výsledky V minulých dňoch vyhlásili výsledky 2. ročníka súťaže Golem 2003, ktorá je zameraná na efektívne fungovanie malých a stredných podnikov v ekonomike Slovenskej republiky. V kategórii služieb získala bronzového Golema žilinská spoločnosť Proma, ktorá sa súťaže zúčastnila prvýkrát. Cenu získala za stabilné ekonomické výsledky, ktoré boli podkladom a zabezpečili proporcionálny rast spoločnosti a upevňovanie pozície na trhu v oblasti stavebníctva.

Ďakujem organizátorom za to, že dali v súťaži priestor aj malým a stredným firmám, ktoré síce nemajú výnos v stovkách miliónov korún, ale svojou prácou a ekonomickými výsledkami určite prispievajú k ekonomickému rozvoju Slovenska. Bronzový Golem je ocenením práce nielen všetkých 40 našich súčasných zamestnancov, ale aj všetkých tých, ktorí vo firme pracovali v minulých rokoch,` povedal Ján Majerský, generálny riaditeľ spoločnosti.

Proma sa zaoberá architektúrou a projektovaním stavieb, prípravou stavebných investícií a technickým dozorom. Vlastní licenciu pre projektové, inžinierske a technické práce vo výstavbe v celej Ruskej federácii s platnosťou do roku 2007. Rôzne projekty realizovali v Česku, Rusku, Poľsku, Nemecku, Taliansku atď. Súťaž Golem vyhlasujú v štyroch kategóriách – subjekt výroby, služieb, komunálny subjekt do 5000 obyvateľov a komunálny subjekt nad 5000 obyvateľov.

zdroj: Jozef Kunik, Hospodársky denník z 13.6.2003


File to download:

Top